Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bukåsveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.10.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bukåsveien
  • Beskrivelse: Hei Dype hull i vegkryss mellom Bukåsveien og Nuggursvegen, for mange til at man klarer å unngå dem. Noen av dem er såpass dype at bilen slår oppunder hvis man er riktig uheldig.
    Bukåsveien
  • Svar: Hei! Vi skal se nærmere på forholdene. Er hullene i Nuggursvegen, ligger ansvaret hos statens vegvesen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle