Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Lerkevegen /Duevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.10.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Lerkevegen /Duevegen
  • Beskrivelse: PArkeringsplassen ved Vennersberg barnehage/Vennersberg skole er svært hullete. Den trenger asfalt
    Lerkevegen /Duevegen
  • Svar: Hei! Ja, dessverre er denne plassen hullete, og asfalt hadde vært det beste. Men pga den økonomiske situasjonen, vil det nok bli lakt asfalt på denne plassen med det første. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle