Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

KURUDVEGEN 1-6 kONGSVINGER

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.10.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: KURUDVEGEN 1-6 kONGSVINGER
  • Beskrivelse: Nederst i Kurudvegen 1-6 Store hull og dårlig veiskulder! Utrolig farlig for syklister og vegen ødelegger bilene. Vil at dere tar en befaring der!
    KURUDVEGEN 1-6 kONGSVINGER
  • Svar: Hei! Forhold som medfører akutt trafikkfare vil bli reparert. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle