Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Fjellgtata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.08.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Fjellgtata
  • Beskrivelse: I krysset Fjellgt. Tommelstadgt. ved Skatt Øst ligger det et sluk. Dette sluket må være tett da det ved mye nedbør blir liggende en vanndam over dette sluket i lang tid. Ikke til det renner bort, men til det fordamper og blir borte. Det er mulig dere vet om dette, men det er ihvertfall ikke blitt gjort noe. Kanskje en fordel nå mot høsten og vinteren. Takk
    Fjellgtata
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen! Dersom sluket er tett slik du beskriver, vil dette bli spylt/åpnet om kort tid. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle