Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bukkene Bruses veg/Bogeråsen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.10.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bukkene Bruses veg/Bogeråsen
  • Beskrivelse: Så kom det endelig en "diger"maskin og klippet veikantene i Bukkene Brusesveg, men hvorfor gjøre så lite med en så "diger" maskin det forstår jeg ikke. Det er klippet en bredde på ca. 1 m og småbusker henger fortsatt ut i veikanten mange steder. En utrolig dårlig utnyttelse av denne "digre" maskinen. Takk.
    Bukkene Bruses veg/Bogeråsen
  • Svar: Hei! Tror du kan ha vært litt snar i vendingen. Arbeidet ble avsluttet for dagen, og fortsatte dagen etter. Regner med det ble breiere da. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle