Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tomtavegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.10.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tomtavegen
  • Beskrivelse: Vegen er snart ikke kjørbar med bil. Må høvles og gruses, og vi venter fortsatt på opprustingen og grøfterensen som var annonsert o Glåmdalen i vår.
    Tomtavegen
  • Svar: Hei! Vi vil foreta en del prioriteringer i høst, og de vegen som er så ille at det kan medføre fare for trafikksikkerheten vil bli tatt først. Steder der det bare er litt ubehagelig å kjøre, vil kunne måtte vente. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle