Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Smørblomstbakken

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.10.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Smørblomstbakken
  • Beskrivelse: Vegen trenger sårt en skrape !!!. Hadde også vært greit med et lag med grus
    Smørblomstbakken
  • Svar: Hei! Smørblomstbakken er en utfordring hver gang det er kraftig nedbør. Da havner all grusen nederst i bakken, og vegen får store sår. Det vil bli en prioritering i høst, hvilke veger som vil bli skrapt. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning.
Se 20 siste saker eller alle