Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Odinsveg 19, 2214

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 30.01.2015
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: Odinsveg 19, 2214
  • Beskrivelse: Overvannskum i Odinsveg utenfor inngang nr 19 er "tett". Det renner inn for mye grus. Dette fordi topp"lokket" har forskjøvet seg. Ved sterk nedbør flyter vannet over vegen.
    Odinsveg 19, 2214
  • Svar: Odinveg 19 er tatt opp med teknisk, men vet ikke enda om det skal gjøres noe her. Kontakt teknisk avdeling i Kongsvinger kommune for mer informasjon. Mvh Jonas Dahl GIVAS
Se 20 siste saker eller alle