Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Jernbanegata 44

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.11.2015
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Jernbanegata 44
  • Beskrivelse: På parkeringsplassen ovenfor Palace-bygget står det et gammelt bilvrak som burde vært fjernet.
    Jernbanegata 44
  • Svar: Hei! Ved oppgradering dukket det opp noen gamle ubesvarte henvendelser som har vært skjult for oss, dette beklager vi. Men ditt problem er vel ikke aktuelt lenger? Med vennlig hilsen Teknisk frovaltning
Se 20 siste saker eller alle