Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Persvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.10.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Persvegen
  • Beskrivelse: Hei! Etter regnet som kom på tirsdag har det blitt en enda større grøft en tidligere tvers over veien nederst i Persvegen, mot Eventyrstien. Det er vanskelig å komme forbi denne uten å kjøre nedi, og den skulle gjerne vært fyllt opp slik at man kan kjøre opp veien uten å være redd for å ødelegge bilen.
    Persvegen
  • Svar: Hei! Vi bekalger at denne henvendelsen ikke er besvart tidligere, men den dukket dessverre opp i min logg først nå. Dersom forholdene ikke er utbedret, ber vi om tilbakemelding på det. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle