Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Løkkegata/Rynningsgate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 15.08.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Løkkegata/Rynningsgate
  • Beskrivelse: Nå har deler av Løkkegata og Rynningsgate vært stengt for gjennomkjøring siden onsdag 7. aug. Uten at det har vært observert en eneste spade, langt mindre anleggsmaskiner. Vi vet ikke hva som skal foregå der heller... Nå er det fredag 9. aug og det settes vel neppe i gang arbeider der før over helgen. Hvorfor er disse gatene stengt?
    Løkkegata/Rynningsgate
  • Svar: Hei! GIVAS skal utføre arbeid i området, dermed er det nødvendig med anleggsskilting. Det har nok vært en misforståelse melleom de som har satt dem opp, og de som utfører. det er beklagelig at veger skiltes stengt, uten at det skjer noe i området. GIVAS er varslet. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle