Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Anna Qvams veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 15.08.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Anna Qvams veg
  • Beskrivelse: Kumlokk som smeller døgnet rundt etter passering av kjøretøy i Anna Qvamsveg. I vinter ble samme lokk skjøvet av kummen etter snøbrøyting, etter dette begynte lokket å smelle som nevnt. Dette er meget plagsomt for alle beboere i området, samt det er mest eldre som bor der.(min gamle mor bor der) Det smeller også fra lokk i krysset Holtveien/Anna Qvamsveg. Takk!
    Anna Qvams veg
  • Svar: Hei! Vi har sjekket, men får det ikke tett. Tiltaket settes på lista, og vil bli utbedret etter hvert. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle