Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gråspurvvn.

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.02.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Lerkevn, Gråspurvv,, Bokfinkvn. Bør skrapes da snøbrøyting har vært elendig der i vinter.
    Gråspurvvn.
  • Svar: Hei! Beklager seint svar. Vi er lei oss for at forholdene ikke er helt optimale, men dette er forhold man må leve med i perioder slik våre ressurser er i fm. vintervedlikehold. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle