Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Prinsens gate opp til Puttara.

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.02.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Veien / stien er ikke brøytet i vinter . Det er mange unger som er å aker i Puttara hoppbakken. Mange eldre liker å gå stien rundt om Holt Gravplass.
    Prinsens gate opp til Puttara.
  • Svar: Hei! Har stor forståelse for dine synspunkter, men dette er ikke en offentlig veg, og brøytes ikke av teknisk forvaltning/GIVAS. Ved arrangement o.l. tar vi på oss brøyteoppdrag. Om denne stien ønskes brøytet må dette løses via andre kanaler enn det som faller inn under normalt vegvedlikehold. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle