Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Løkkegata - Georg Stangs gate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.02.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Gatene i Øvrebyen er måket, men snøen er ikke fjernet. De smale gatene er blitt enda smalere og fremkommeligheten redusert. Dette fører til trafikkfarlige situasjoner og vil by på store problemer for evt utrykningskjørety. Gateparkering kjør situasjonen enda mer uholdbar.
    Løkkegata - Georg Stangs gate
  • Svar: Hei! Beklager seint svar. Med de snømengdene vi har hatt i vinter blir det trangt, en del løssnø og noe spor. Dette er dessverre forhold man må leve med i perioder. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning

Se alle