Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Aagot Vangens veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.02.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Manglende snøbrøyting og strøsand i kassa i Aagot Vangens veg.
    Aagot Vangens veg
  • Svar: Hei Aina! Beklager seint svar. Vi tar en runde og fyller strøkassene. Fint at du bidrar med strøing. :) Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle