Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Holtvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 14.02.2018
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Holtvegen
  • Beskrivelse: Mangler lys i en gatelykt. Akkurat der skolebussen stopper om morgenen og plukker opp 6-10 barn.
    Holtvegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Vi håper at utbedring kan bli foretatt så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle