Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

storgate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.04.2013
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: hei før har det stått parkeringforbudt skilt fra fru balcken og ned mot herdalsalen.nå er det skiltet borte og veien full av biler helt opp mot krysset så kjøring fra løkkegt og ned mot herdalsalen er nesten umulig.er det noen grunn til att det skiltet er borte?er det meningen att det skal være slik?da kan man like gjerne lage det til en gågate hele øvrebyen da det virker som de folkene som holder til der gjør akuratt som de vil.beklager irritasjonen men dette er ett stoooort irritasjonsmoment .
    storgate
  • Svar: Hei! Parkeringsforbudet har kun vært midlertidig under anleggsarbeidene i Jonas Lies gate. Det er ikke skiltregulert med permanent parkeringsforbud i Storgata mellom Løkkegata og Nygata. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle