Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bjørnebærveien Langerudberget

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.02.2013
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: hei-like bak st.clarakirken på Langerudberget er et skilt som det står bjørnebærveien på. Det er nesten helt dekket av løv nå og flere kjører rundt og ikke finner fram der. Kanskje dere kan klippe løv litt slik at det igjen blir synlig?
    Bjørnebærveien Langerudberget
  • Svar: Hei! Givas er informert, og de vil vurdere tiltak. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle