Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Parkveien

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 09.02.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Kan de som har ansvaret fjerne høye snøkanter i de fleste kryssene. Har liten bil og ser ikke noe, må langt ut i kryssene og føler meg veldig utsatt for å forårsake en ulykke . Spesielt krysset ved sykehuset når man kjører Parkvegen og skal over til sykehuset.
    Parkveien
  • Svar:

Se alle