Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Austmarka

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.02.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Det er ikke måka små veiene eller gang og sykkelvei på Austmarka, ligger is under snøen og det er glatt, og en kan ramle og skade seg, selv sklei og vridde kneet og nå er det dobbelt og vondt.
    Austmarka
  • Svar: Hei! Beklager seint svar. Vi er lei oss for at du skadet deg og håper du har blitt bedre. Vi har dessverre hatt en del vanskelige forhold i vinter. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle