Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Ole R.Gjems veg/Otto Wengs veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 31.01.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Snø og is i trappa fra Ole R. Gjems veg ned til Otto Wengs veg er ikke fjernet. Nå er trappa blitt svært farlig. Fortauet langs muren fra trappa og ned til krysset ved Shell-stasjonen er heller aldri blitt måkt i vinter.
    Ole R.Gjems veg/Otto Wengs veg
  • Svar: Hei! Beklager at det er is i trappen og at fortauet ikke er måkt. Vi skal sende beskjed til Citycon Kongssenteret eiendom AS som er ansvarlig for dette. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle