Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Markensveien og Tråstadveien

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 29.01.2018
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: Hei, Tråstadveien har vært veldig dårlig brøytet i hele vinter. Den har vært sporete slik at bilen slenger fra side til side, noe som er farlig både for møtende trafikk og fotgjengere. F.eks. snødde det i går og natt, men hverken Tråstadveien eller Makensveien har blitt brøytet fram til kl. 14 i dag.
    Markensveien og Tråstadveien
  • Svar:

Se alle