Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Søster Nellas veg 3

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 14.02.2018
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelyset her mellom nr. 1 og nr. 3 ble faktisk fikset for ca. 1 mnd. siden, men nå har tydeligvis pæren gått igjen - for nå er den like svart som den var for en stund siden :)
    Søster Nellas veg 3
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Vi håper at utbedring kan bli foretatt så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle