Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Prinsensgat

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.01.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Hvem har ansvaret for snørydding/vedlikehold av Prinsensgt. fra Haraldsgate til friluftsområde Puttara? Her må mann stabbe i snø til over knærne + at grøftene har tettet seg slik man må gå vann til over knærne. Her må det gjøres noe fort.
    Prinsensgat
  • Svar: Hei! Nederste del ved husene er privat veg, men kommunen tar på seg brøyteoppdrag ved bestilling dersom det er større arrangement i Puttara. Med vennlig hilsen Teknisk forvalnting

Se alle