Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tranebærvegen 7

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.01.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Speilblank og våt veg Her må det strøs grundig skikkelig i løpet av dagen
    Tranebærvegen 7
  • Svar: Hei! Vi er ute å strør, men vi prioriterer skoleveger, hovedveger, gang- og sykkelveger og fortau. Boliggater blir dessverre tatt etter dette. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle