Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongeveien 11

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 24.01.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Lurte på om dere kunne kommet og ta den store snøhaugen dere har lagt ved/på min tomt etter siste dagers snøfall. Den skaper farlige trafikksituasjoner da jeg må midt uti gangveien for og se om det kommer noen. Og så har jeg ikke noen plass når jeg tar brøytekanten deres.
    Kongeveien 11
  • Svar:

Se alle