Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bruvegen 2219 Brandval

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.01.2018
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Pære har gått i gatelys ved Bruvegen 83 på Brandval. Mine barn krysser veien her hver dag for å gå på skolen. Med mye snø og ikke lys anser jeg dette som farlig. Håper på rask utbedring.
    Bruvegen 2219 Brandval
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Vi håper at utbedring kan bli foretatt så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle