Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bekkerfaret 7, 2214 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.01.2018
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Hva slags tilsyn finnes her på Langeland, ang veger/lys?? I BEKKEFARET, har gatelyset vært fraværende/slukket, meget lenge! Hvorfor skal oppsittere melde om slike feil? (det er mistenkelig dårlig oppfølging, av den som er ansvarlige)
    Bekkerfaret 7, 2214 Kongsvinger
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Utbedring ble foretatt for noen dager siden, men etter meldinger som har kommet inn lyste det bare i to dager. Laje er varslet igjen og de håper å få sett på dette i dag, 25.01.18. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle