Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvre Langelandsveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.01.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Noen burde ta en rullator eller barnevogn og spasere på gangveien fra Langelandhjemmet og ned til Osloveien. Den personen hadde ikke kommet langt.
    Øvre Langelandsveg
  • Svar: Hei og takk for din henvendelse! Vi beklager de dårlige forholdene. Her ble det brøytet, men snø fra vegen ble kastet opp på fortauet igjen. Kommunen brøyter fortauet og vegvesenet vegen. Vi har en utfordring med å bedre kommunikasjonen mellom operatørene som brøyter dette området. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle