Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Amundveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.01.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Det har ikke blitt ryddet snø i Amundveien
    Amundveien
  • Svar: Hei! Amundvegen er privat veg og vil ikke bli brøytet av kommunen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle