Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vangenspissen 33

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.01.2018
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Hei! I Vangenspissen 33 har gatelyset vært borte lenge. Mvh. Kjell Arne Holth
    Vangenspissen 33
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Vi håper at utbedring kan bli foretatt så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle