Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Jernbaneplassen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.01.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Hvor mange må falle før det blir skikkelig skrapa/ strødd gangveien ned til stasjonen? Og da spesiellt der parkeringa kommer ut og masse biltrafikk. En som slo hull i hodet der nå nettopp og måtte på legevakta.
    Jernbaneplassen
  • Svar: Hei og takk for tilbakemeldingen! Beklager seint svar. Det var issvuller og glatt mange plasser, og vi var ute og høvlet og strødde de verste vegene etter hvert som vi rakk over. På Jernbaneplassen har Bane Nord ansvaret for det meste av området. Håper det er bedre nå. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning

Se alle