Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Markjordbærveien 9

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 11.01.2018
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Lys kommer og går mest mørt
    Markjordbærveien 9
  • Svar:

Se alle