Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tyriveien 3

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 10.01.2018
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelyset er slukket
    Tyriveien 3
  • Svar:

Se alle