Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Orrevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.01.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Orrevegen er sporete. Har nå så dype spor at bilen ikke kan bruke rett kjørefelt - Veien må skrapes
    Orrevegen
  • Svar: Hei og takk for tilbakemeldingen! Beklager seint svar, men vi var ute og høvlet og strødde de verste vegene etter hvert som vi rakk over. Vi får best resultat ved høvling når det er mildt, derfor ventet vi litt før det ble utført. Håper det er bedre nå. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning

Se alle