Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Snokaveien

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 04.01.2018
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelysen på Granli, fra Holtsjøen til jernbaneovergangen har ikke lyst på snart 2 uker
    Snokaveien
  • Svar:

Se alle