Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gulliveien/ Sommerstubben

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 03.01.2018
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Korrigering. La inn feil feil adresse ved første rapportering.
    Gulliveien/ Sommerstubben
  • Svar:

Se alle