Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vinterstubben / første stolpe venstre side

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 03.01.2018
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Mørkt
    Vinterstubben / første stolpe venstre side
  • Svar:

Se alle