Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Duevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.12.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: På nedsiden av Vennersberg Skole rett mot fotballbanen står det et gatelys som ikke har virket på lenge, ønsker å få det fikset så det blir litt koseligere å gå der
    Duevegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje entreprenør. Vi håper at dette kan ordnes så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle