Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Løkkegata 24

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.12.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Da har lyset gått igjen i halve Løkkegata. Blir mørkt og trist i julen. Det blir jo mørkt her hver måned.
    Løkkegata 24
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje entreprenør. Vi håper at dette kan ordnes så snart som mulig og før jul. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle