Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Puttarastien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.12.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Hei! Det er i hvert fall 2 gatelys som er mørke i Puttarastien. Det er veldig mørkt å gå der om kvelden/natten, og det er mange som bruker stien. Hadde vært fint om det kunne fikses.
    Puttarastien
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Utbedring er foretatt og veglys skal være i orden 05.12.17. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle