Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tomtavegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.01.2018
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Mangler flere lys langs vei som barn bruker til skolebuss to ganger pr dag.
    Tomtavegen
  • Svar: Hei Beklager veldig sen tilbakemelding. Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Beklager at entreprenør ikke har hatt tid til å utbedre dette før. Utbedring skal være foretatt og veglys skal være i orden pr. 09.01.2018.. Det er også tre defekte armaturer på kretsen her som må skiftes etterhvert. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle