Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stusslivegen, Nygata, Vardåsvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.12.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Siden 06.12.17 er det ingen gatelys i Stusslivegen, Nygata, Vardåsvegen. Bes om å fikse snarest!
    Stusslivegen, Nygata, Vardåsvegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Utbedring er foretatt og veglys skal være i orden 11.12.17. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle