Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

sissenersgate 26

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.12.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Ringte klokke 11.30 i dag da det var speilglatt i. Vedkommende sa de skulle se, og syntes det var rart. Det er så¨pass at jeg drister meg ikke til å verken kjøre eller gå. Bratt og svingete. Skulle vært i byen, men ingen har kommet og ordnet i problemet enda :( Nå regner det så de venter kanskje i påvente av at naturen ordner opp?
    sissenersgate 26
  • Svar: Hei! Vil først minne om at kommunens vedlikehold er en service til innbyggerne, ikke en rettighet. Så kan det alltid diskuteres om nivået er bra nok, men med de ressurser vi har til rådighet må man påregne at ikke alle gater eller veger er brøytet eller ferdig strødd til en hver tid. I dette tilfellet var vi ut med alt tilgjengelig mannskap. Dessverre er ikke boliggater de første som blir prioritert, men vi rakk også over Sisseners gate etter hvert. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning

Se alle