Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

hegglia, levanger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.12.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelyset som er nesten på toppen av Hegglibakken lyser ikke og vært sånn i noen dager. Vært kjekt om det hadde blitt fikset
    hegglia, levanger
  • Svar: Hei Din melding har havnet hos Kongsvinger kommune. Vi ber Dem sende melding på nytt til riktig adressat. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle