Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Blomsterveien 19

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 01.12.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelysene har ikke virket på mange dager.
    Blomsterveien 19
  • Svar:

Se alle