Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sørumlia

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 01.12.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: 30.november 2017 er to gatelys mørke i Sørumlia på Austmarka. Gjelder utenfor Sørumlia 10 og Sørumlia 29.
    Sørumlia
  • Svar:

Se alle