Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sissners gt

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 30.11.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: lyser ikke ved nr.24
    Sissners gt
  • Svar:

Se alle