Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bregnevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.12.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Hva skjer i byen ? Øvre del av Lia er bekmørk igjen, 3.dagen nå. Det må jo kunne gå an å få permanent orden på dette ??? Ellers så er det merkelig at ikke bygatene i sentrum blir brøytet. Er det noen spesifikk grunn til dette?
    Bregnevegen
  • Svar: Hei! Beklager seint svar. Vi er lei oss for at vegen ikke var brøytet når du brukte den. Vegen ble brøytet etter hvert. Den ble også strødd. Når det gjelder gatelys, har dette vært komplisert for oss denne høsten med mange feil som har tatt lang tid å finne samt rette opp (ikke bare skifting av pærer). Med vennlig hilsen teknisk forvaltning

Se alle